close
Головна » Країни » Греція » Тури » Одноденна екскурсія до Арголіди

Одноденна екскурсія до Арголіди

Дати тура: Уточнюйте
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Греція
Тип туру: Уточнюйте

Після короткочасної зупинки біля Коринфського каналу, грандіозної споруди кінця XIX століття, що з'єднує Егейське і Іонічне моря, Ви попрямуєте до Епідавру - найпопулярніша лікарня Стародавнього Світу. Сучасному світу він відомий завдяки стародавньому театру, який зачаровує всіх відвідувачів не тільки своєю архітектурою, але і унікальною акустикою. У музеї Епідавра знаходяться унікальні експонати стародавніх медичних і хірургічних інструментів, античні скульптури.

Наступна зупинка – м. Нафпліон, перша столиця незалежної Греції і найзначніше місто з серед «живих» міст Арголіди. Прогулянка по Нафпліоні сповнена неймовірною чарівністю. У Вас буде можливість прогулятися по вуличкам старого міста і побувати на набережній.

Далі Ви відвідаєте м. Мікени - одну з головних археологічних пам'яток Греції. Зараз на місці легендарного міста розташований музей, знаменитий своїми царськими похованнями XV - XVI століть до н.е., виявленими Г. Шліманом, левиними воротами, палацом Мікенських царів і знаменитою гробницею Агамемнона. Вас чекає відвідування руїн доісторичного Акрополя Мікен.

Менеджери
Погребиська Наталія
Погребиська Наталія
Відділ продажу
Зв'язатися через skype
Чорба Ірина
Чорба Ірина
Відділ контрактів та роботи з агентствами
Зв'язатися через skype
Бєлкіна Наталія
Бєлкіна Наталія
Відділ продажів та MICE
Зв'язатися через skype
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2021. Всі права захищені