close
Головна » Історія компанії

Історія компанії

Дорогі мандрівники,
Шановні колеги!

Протягом 26 років нас з Вами об'єднує спільна мрія — пізнавати світ у всьому його різноманітті. Ми вдячні Вам за те, що в цьому прагненні день за днем ​​відкривати нові горизонти — Ви разом з нами. Ваші інтереси в області культури, історії, дивовижних проявів природи надихають нас створювати оригінальні авторські програми, прокладати нові шляхи.

Вперше відсвяткувати настання Нового року на турецькому гірськолижному курорті Паландокен українські мандрівники змогли у 2001 році завдяки нашому чартеру Київ — Ерзурум. Потім для любителів курортів Паландокен і Сарикамиш відбувалась щорічна чартерна програма з грудня по березень. У 2002 році до рейсів зі столиці ми додали прямі польоти з Дніпра, а у 2008 році — з Харкова.

Ми першими в Україні підняли чартери на грецький острів Родос у 2002 році. Тепер прямі рейси на острів легендарного Колоса Родоського здійснюються не лише із Києва, але також з Одеси та Запоріжжя.

У 2006 році найзахідніший грецький острів Корфу став «ближче» нашим туристам із запровадженням чартерного рейсу з Києва.

На всесвітньо відомі австрійські курорти наші гірськолижники з 2007 року прибувають через надійний всепогодний аеропорт міста Фрідріхсгафен. І нам приємно, що по прокладеному нами шляху пішли й інші українські турфірми.

Згідно з традицією компанії «СIТА» кожен сезон прокладати нові маршрути, у 2008 році чартерні рейси полетіли на грецький півострів Пелопоннес.

А у 2010 році ми відкрили для українських туристів грецький острів Кос, який подарував світу реформатора античної медицини Гіппократа.

Щоб бути ближче до наших колег і партнерів, у 2008 році ми відкрили регіональні представництва в Харкові, Донецьку і Маріуполі.

Показною подією 2010 року стало відкриття регіональних представництв в містах Одеса та Львів.

Колектив туристичної компанії «СIТА» з радістю приймає Ваші подорожні нотатки та фоторепортажі. Вони дають життя захопливим розповідям про подорожі на сторінках газет і журналів. Найчастіше Ваш свіжий погляд і почуття гумору дозволяють нам по-іншому побачити багато явищ і подій. А Ваша допитливість і обізнаність — хороший стимул для нас і наших партнерів поглиблювати свою професійну підготовку.

Так разом ми пишемо сучасну історію туризму в новій Україні. Змінюється світ, змінюється і наше з Вами бачення себе у цьому світі. Дальні мандри тепер не тільки відпочинок. Розширюючи горизонти географічні, ми тим самим розширюємо і внутрішній простір своєї особистості, стаємо вільнішими у прояві своїх здатностей. А значить, зрештою, ми разом сприяємо побудові нового гармонійного суспільства в рідній Україні!

C повагою, колектив туристичної компанії «СIТА»

© 2002-2024. Всі права захищені