close
Головна » Що бажаєте?

Що бажаєте?

Не рідко ми чуємо запитання: "Куди поїхати?" "Що Ви можете порадити?" І це не дивно, адже сучасний світ став настільки стрімким, пропонуючи нам велику палітру подорожей на будь-який смак і бюджет, що часом губишся у різноманітті і не знаєш, на чому все ж зупинити свій вибір?

Хочете в теплі краї чи океанський круїз? Неспішно поблукати серед середньовічних вуличок або отримати порцію адреналіну на гірськолижних спусках? А може провести яскравий вікенд, чи насолодитися красою екзотичних островів?

Повідомте нам свої побажання і будьте впевнені, що Ваша подорож неодмінно подарує Вам незабутні враження і спогади!

Welcome to the World!
Море
Теплий пісок і блакитна вода... що може бути краще після задушливих обіймів міста?
Гори
Гори вражають своєю могутністю, непідступністю та неповторними краєвидами.
Озера
В озерах немає течій, їх живлять підземні води, тому вони виглядають такими величними і безтурботними.
Вікенд
Вікенд дозволить відпочити, отримати новий заряд енергії та позитиву.
Екскурсії
Ми хочемо розширити географічні горизонти і запросити Вас у захопливу подорож різноманітними маршрутами.
Круїзи
В цілодобовому калейдоскопі розваг, ви отримаєте унікальну можливість знайти нових друзів з різних країн і континентів.
Екзотика
Наша планета прекрасна і неповторна, а ми - її мешканці, діти природи, свідомо заточені у задушливі кайдани мегаполісів.
Яхти/вілли
Перед вами розгорнувся світ — мільйон можливостей у виборі напрямків і маршрутів, повна відсутність часових меж і будь-яких обмежень.
Розваги
Часом так хочеться піднести собі настрій, забути сіру буденність, пригадати дитинство і з головою зануритися у світ емоцій, позитиву і веселощів.
Здоров'я
Усім відомо, люди, які не знаходять часу на відпочинок, зобов'язані рано чи пізно знайти час для хвороби... У сучасному світі стан нашого здоров'я залежить від безлічі факторів.
Події
Подієвий туризм — один з наймолодших напрямків, що набуває останніми роками все більшої популярності й, по праву, вважається принципово новим і поза сумнівом привабливим.
Бізнес / Івенти
Бізнес туризм — класичне "два в одному": переговори й конференції у близькому сусідстві з прекрасними пляжами та знаковими пам'ятками.
Менеджери
Онысько Наталия
Онысько Наталия
Руководитель отдела индивидуального и VIP -туризма
Зв'язатися через skype
Найденова  Ирина
Найденова Ирина
Менеджер по туризму | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Погребиская Наталия
Погребиская Наталия
Менеджер по туризму
Зв'язатися через skype
Чорба Ирина
Чорба Ирина
Менеджер по туризму и работе с агентствами
Зв'язатися через skype
Белкина Наталия
Белкина Наталия
Менеджер по туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
Вибрані тури
ТОП рейтинги
05.07.2017
Пользователи портала для путешественников TripAdvisor в рамках премии Travellers' Choiсe выбрали лучшим аквапарком планеты комплекс Siam Park на испанском острове Тенерифе.

27.06.2017
Британское издание Daily Star назвало лучшие места для медового месяца, от которых у молодоженов точно будет захватывать дух.

22.05.2017
Американский журнал о путешествиях "Travel & Leisure" составил рейтинг авиакомпаний с маршрутной сетью по всему миру, в том числе базирующиеся в европейских городах.

12.05.2017
Британское издание The Independent составило рейтинг лучших городов мира для туристов, отказавшихся от употребления пищи животного происхождения.

20.04.2017
Если планируете заграничный отдых с детьми – выбирайте лучшие места. Интернет-издание «Мир туризма» рассказывает о 10 самых интересных городах на планете.

14.04.2017
Специалисты издания The Business Insider опубликовали список лучших пляжей Азии, в который были включены удивительные уголки Андаманских островов, Таиланда и Камбоджи.

03.02.2017
The Telegraph назвало ТОП-20 направлений мира. В список были включены португальский Алгарви, греческие Миконос и Лефкада, а также Сицилия, Италия.

27.01.2017
Международный туристический сервис опубликовал список лучших отелей по версии отдыхающих — Travelers’ Choice for Hotels awards.

18.01.2017
Лидерами списка оказались Алгарви в Португалии и Солнечный берег в Болгарии.

28.12.2016
Видео британского путешественника и режиссера Руфуса Блэквелла признано лучшим туристическим роликом 2016 года по версии премии Travel Photographer of the Year.

© 2002-2021. Всі права захищені