close
Головна » Новини туризму » Гірськолижний сезон в Австрії наближається

Гірськолижний сезон в Австрії наближається

22.09.2021
В Австрії зимовий туристичний сезон 2020-2021 рр. буде, але допуск до ресторанів, готелів та на канатні дороги буде за умови носіння FFP-маски та пред’явлення довідки про вакцинацію чи одужання, або ж негативного результату тесту на COVID-19. Про це повідомила під час пресконференції у Відні федеральний міністр туризму Елізабет Кьостінгер.

"Хороша новина: зимовий туризм цього року в Австрії буде. Ми розробили чіткі правила для зимового сезону", – заявила Кьостінгер.

За її словами, для людей, які мають щеплення від коронавірусу, або довідку про одужання від COVID-19, зимовий туризм буде практично без обмежень – за винятком необхідності носіння масок.

"Основний підхід на осінь та зиму: для вакцинованих та тих, які одужали, майже не буде обмежень. У транспорті буде носіння масок, але в інших випадках для вакцинованих та одужалих не буде ніяких обмежень", – заявила міністр.

Також на гірськолижних курортах країни взимку працюватимуть вечірні та нічні бари, вхід до яких буде можливим за умови пред’явлення довідки про вакцинацію чи одужання, або ж негативного результату тесту на COVID-19. Водночас за умови стрімкого поширення в Австрії коронавірусної інфекції правила стануть більш жорсткими: до барів пускатимуть лише за наявності довідки про вакцинацію чи одужання.

Згідно з планами, працюватимуть цього року в республіці й різдвяні та новорічні містечка, щоправда, з обмеженням – вхід до них буде за наявності довідки про вакцинацію чи одужання, або ж негативного результату тесту на COVID-19.

ukrinform.ua


Всі новини туризму   |   повернутися назад


© 2002-2021. Всі права захищені