close
Головна » Країни » Швейцарія » Тури » Клініка Вальмон

Клініка Вальмон

Дати тура: 08.06.2021 - 26.12.2023
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Швейцарія
Тип туру: Здоров'я

Заснована в 1905 році Анрі Огюстом Відмер, лікарем, відкритим до найінноваційніших практик та великим шанувальником мистецтва, клініка Вальмон була першим санаторієм в Швейцарії, який спеціалізувався на лікуванні нервових розладів та захворювань нервової системи.

За свою вікову історію клініка приймала видатних гостей з усіх куточків земної кулі: членів королівської сім'ї Бельгії, Чарлі Чапліна, Коко Шанель, Моріса Бежара, Луї Арагона, Володимира Набокова, Андрія Вознесенського...

Нині клініка Вальмон спеціалізується на реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт, страждають на захворювання спинного мозку або периферичних нервів, а також пропонує програми з реабілітації опорно-рухового апарату та хребта.

У стінах клініки працюють провідні лікарі різного профілю, зокрема професор російського походження - невролог Жюльєн Богуславський. Спеціаліст міжнародного рівня займається проблемами, пов'язаними з порушенням кровопостачання мозку, хворобами Паркінсона, Альцгеймера, пам'яті та іншими захворюваннями нервової системи.

З клініки Вальмон відкривається чарівний краєвид на Женевське озеро та Альпи. Домашня атмосфера клініки, висока якість медичних послуг, доповнені винятковим готельним комфортом, створюють найсприятливіші умови для успішного подолання курсу реабілітації.

Провідні спеціалізації

  • Ортопедична реабілітація
  • Неврологічна реабілітація
  • Реабілітація при захворюваннях периферичної нервової системи.

Програми:


Основні дані
59 Ліжко-місць. 10 номерів-люкс
6 Лікарів
122 Співробітники
637 госпіталізації в рік
Інтернет адреса клініки:
Менеджери
Лисак Ганна
Лисак Ганна
Виконавчий директор
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2021. Всі права захищені