close
Головна » Країни » Швейцарія » Тури » Клініка Ліндберг

Клініка Ліндберг

Дати тура: 09.06.2021 - 27.12.2023
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Швейцарія
Тип туру: Здоров'я

Клініка була заснована у 1906 році на пагорбах Ліндберг, що дали їй назву. З вікон відкривається чудовий краєвид на місто Вінтертур, великий промисловий і культурний центр, який місцеві мешканці ласкаво називають гвинтом. У Швейцарії та за її межами клініка Ліндберг відома завдяки висококласному медичному обслуговуванню, чудовому готельному сервісу, сумлінності та тактовності співробітників.

Клініка спеціалізується на нейрохірургії, медицині опорно-рухового апарату, травматології, вісцеральній хірургії, а також на реконструктивній та пластичній хірургії. Важливим напрямком роботи клініки є лікування проблем, пов'язаних з порушенням обміну речовин.

Безпеку пацієнтам забезпечують фахівці відділення реанімації та інтенсивної терапії, оснащеного найсучаснішим обладнанням.

Після повної реконструкції в 2015 році в клініці, окрім комфортабельних апартаментів, з'явилися декілька номерів люкс площею від 40 м2 до 120 м2, а також ресторан "Trois Tilleuls", що пропонує страви місцевої та міжнародної кухонь.

Аеропорт Цюріха знаходиться всього за 30 хвилин їзди від клініки. Трансфер в/з аеропорту може бути організовано співробітниками відділу координації.

Провідні спеціалізації

  • Ортопедія та травматологія
  • Хірургія хребта
  • Пластична та реконструктивна хірургія
  • Вісцелярна хірургія
  • Загальна хірургія
  • Гінекологія
Інші галузі медицини: кардіологія, хіропрактика, гастроентерологія, терапія, хірургія стопи, хірургія руки, оториноларингологія, неврологія, нейрохірургія, позбавлення від зайвої ваги, онкологія, щелепно-лицьова хірургія, лікування болю, ревматологія, китайська медицина, хірургія щитовидної залози, урологія.

Основні дані
73 Ліжко-місця
89 Лікарів
200 Співробітників
1 823 Операції на рік
Інтернет адреса готелю:
www.lindberg.ch
Менеджери
Лисак Ганна
Лисак Ганна
Виконавчий директор
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2021. Всі права захищені