close
Головна » Країни » Швейцарія » Тури » Клініка Женераль Сант-Анн

Клініка Женераль Сант-Анн

Дати тура: 17.06.2021 - 27.12.2023
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Швейцарія
Тип туру: Здоров'я

Серед основних спеціалізацій клініки слід відзначити ортопедію, гінекологію, загальну хірургію і оториноларингологію. Ортопедичні операції становлять близько 80% всіх проведених тут хірургічних втручань.

Клініка Женераль - провідна установа у сфері спортивної хірургії та травматології, що підтримує здоров'я й фізичну форму хокейного та баскетбольного клубів Фрібурга.

Центр онкології молочної залози, який базується в клініці Женераль та у клініці Женолье, був першим приватним медичним центром, який отримав сертифікат якості Швейцарської Ліги проти раку.

Чотири операційні клініки, оснащені найсучаснішим обладнанням, нові комфортабельні палати, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - все це прикмети високої якості обслуговування. Ресторан вишуканої кухні «Le Carré», відкритий для всіх охочих, визнаний одним з кращих в кантоні.

Клініка розташована в центрі Фрібурга, столиці однойменного двомовного кантону. З її вікон відкривається чудовий краєвид на Зане, одну з найбільших річок Швейцарії, вздовж якої проходить так званий Рёштіграбен - межа між німецькомовною та франкомовною частинами країни.

Провідні спеціалізації:

  • Ортопедія
  • Спортивна медицина
  • Центр раку молочної залози
  • Нейрохірургія
  • Загальна хірургія
  • Оториноларингологія
  • Загальна медицина
 

Основні дані
66 Ліжко-місць
77 Лікарів
150 Співробітників
4 680 операцій на рік
Інтернет адреса клініки:
Менеджери
Лисак Ганна
Лисак Ганна
Виконавчий директор
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2021. Всі права захищені