close
Головна » Країни » Швейцарія » Тури » Клініка лікування больових синдромів

Клініка лікування больових синдромів

Дати тура: 08.06.2021 - 27.12.2023
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Швейцарія
Тип туру: Здоров'я

Заснована в 1978 році в Базелі, одному з найбільших міст Швейцарії, клініка багато років є провідним медичним центром з лікування больових синдромів. Це єдина приватна клініка Швейцарії, що спеціалізується виключно на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату і головного болю.

Фахівці клініки проводять лікування пацієнтів із застосуванням комплексного міждисциплінарного підходу: скільки б консультацій різних фахівців не треба було, до кожного хворого прикріплюється "лікар-менеджер", який відповідає за планування і координацію всього процесу лікування. Завдяки їх величезному досвіду в цій галузі, клініка грає важливу роль в кантональній системі охорони здоров'я, особливо в сфері нейрохірургії, неврології та ревматології.

Клініка спеціалізується на інтервенційній діагностиці больових синдромів, психіатрії та психотерапії (включаючи біологічний аналіз і нейропсихологію), альтернативній медицині (включаючи традиційну китайську медицину, голковколювання, фітотерапію і гомеопатію) і ревматологію (включаючи фізіотерапію і мануальну терапію).

Клініка є також центром підвищення кваліфікації в області лікування больових синдромів та співпрацює з іншими членами мережі Swiss Medical Network.

Провідні спеціалізації:

  • Діагностика та інтервенційне лікування болю
  • Нетрадиційна і регуляторна медицина
  • Психотерапія і психіатрія
  • Ревматологія
  • Фізіотерапія і мануальна терапія
Основні дані
15 Ліжко-місць
31 Лікар
70 Співробітників
3 349 операцій на рік
Інтернет адреса клініки:
Менеджери
Лисак Ганна
Лисак Ганна
Виконавчий директор
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2021. Всі права захищені